Sposoby dostawy

 1. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:
  1. DPD (przesyłka kurierska)
  2. In Post (odbiór w paczkomacie)
  3. Poczta Polska (Paczka+)
 2. Zamówienie wysyłane jest na adres wskazany w Formularzu Zamówienia. O nieprawidłowo wypełnionym Formularzu Zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić Klient zostanie poinformowany niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin od momentu złożenia Zamówienia.
 3. Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i uzależnione są od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.
 4. Na standardowy termin dostawy Produktu (jeżeli w opisie Produktu nie podano inaczej) składa się czas kompletowania Zamówienia oraz czas dostawy określony przez przewoźnika.
  1. Czas kompletowania Zamówienia wynosi od 1 do 3 Dni Roboczych.
  2. Dostawa Zamówienia zależy od wybranego przewoźnika i następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 3 Dni Roboczych (dostawa następuje wyłącznie w Dni Robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).
 5. Całkowity czas realizacji Zamówienia wynosi maksymalnie 6 Dni Roboczych od dnia złożenia Zamówienia przez Klienta, chyba że w opisie danego Produktu podano inny termin.
 6. Klient jest obciążany kosztami dostawy:
  - 16 zł (przesyłka do 5 kg)
  - 25 zł (przesyłka ponad 5 kg do 20 kg)
  - 55 zł (przesyłka ponad 20 kg do 50 kg)
  - kwota doliczana za przesyłkę pobraniową 4 zł
 7. W przypadku gdy Klient podał błędne lub niedokładne dane, w szczególności błędny lub niedokładny adres, firma M-LOCK Zabezpieczenia Emilia Pac nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie lub opóźnienie w dostarczeniu przedmiotu Zamówienia.
 8. Dostawa Towaru ograniczona jest do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.