Sposoby dostawy

Wysyłamy do paczkomatów InPost oraz kurierem DPD
(do wyboru przy składaniu zamówienia)

            InPost-paczkomaty-m-lock                          DPD-kurier-m-lock

 

Kontakt z nami:
M-LOCK Zabezpieczenia

Biuro handlowe
Al. Jerozolimskie 200 lok. 505
02-486 Warszawa
tel./fax (+48 22) 298 50 00
tel. (+48) 602 66 43 44
biuro@m-lock.pl


Koszt, sposoby i termin dostawy:

(wyciąg z regulaminu)

 1. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy:
  1. DPD (przesyłka kurierska)
  2. InPost (odbiór w paczkomacie)
  3. odbiór osobisty (w siedzibie Sprzedawcy)
 2. Zamówienie wysyłane jest na adres wskazany w Formularzu Zamówienia. O nieprawidłowo wypełnionym Formularzu Zamówienia, który uniemożliwia dokonanie wysyłki lub może ją opóźnić Klient zostanie poinformowany niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 48 godzin od momentu złożenia Zamówienia.
 3. Koszty dostawy Produktu są ustalane w trakcie procesu składania Zamówienia i uzależnione są od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego Produktu.
 4. Na standardowy termin dostawy Produktu (jeżeli w opisie Produktu nie podano inaczej) składa się czas kompletowania Zamówienia oraz czas dostawy określony przez przewoźnika.
  1. Czas kompletowania standardowego Zamówienia wynosi maksymalnie 48 godzin od momentu opłacenia Zamówienia w Dni Robocze (od poniedziałku do piątku z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).
  2. Dostawa Zamówienia zależy od wybranego przewoźnika i następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. od 1 do 2 Dni Roboczych (dostawa następuje wyłącznie w Dni Robocze z wyłączeniem sobót, niedziel i świąt).
 5. Całkowity czas realizacji (dostawy) standardowego Zamówienia wynosi maksymalnie 4 Dni Robocze od dnia złożenia opłaconego Zamówienia przez Klienta, chyba że w opisie danego Produktu podano inny termin.
 6. Klient jest obciążany kosztami dostawy:
  - 16 zł (przesyłka do 25 kg)
 7. W przypadku gdy Klient podał błędne lub niedokładne dane, w szczególności błędny lub niedokładny adres, firma M-LOCK Zabezpieczenia Emilia Pac nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie lub opóźnienie w dostarczeniu przedmiotu Zamówienia.
 8. Dostawa Towaru ograniczona jest do obszaru Rzeczypospolitej Polskiej, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.