EVVA Akura 44 - wkładka patentowa, kolor: nikiel (konfigurator)

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: EV-AKURA44-01NN
 • Producent: EVVA
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 383,76 zł brutto
 • Czas realizacji: wysyłka w ciągu 48 godzin (dni robocze)
 • szt.
 • Cena netto: 348,00 zł / szt. 428,04 zł / szt.

Wkładki EVVA Akura 44 - to innowacyjny system kluczy symetrycznych zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa w atrakcyjnej cenie.

SKONFIGURUJ swoją wkładkę wybierając w opcjach produktu:
- wymiar
- ilość kluczy
- rodzaj zabieraka
- pokrętło lub bezpieczne sprzęgło
- wykończenie
- ujednolicenie, szczegóły kliknij TUTAJ

WYBÓR OPCJI Z POKRĘTŁEM:
Wybierając opcję z pokrętłem, model pokrętła G1 lub G2 należy wpisać przy składaniu zamówienia w oknie "Uwagi do zamówienia".
W przypadku braku informacji o wyborze, domyślnie przygotowana zostanie wkładka z pokrętłem G1.

Charakterystyka wkładki EVVA Akura 44

PRODUCENT: EVVA (Austria)
SYSTEM: Akura 44
ODPORNOŚĆ: bumping, kopiowanie, łamanie, rozwiercanie, wyrywanie, wytrych
MASTER KEY: TAK
UJEDNOLICENIE: możliwość otwierania wielu zamków jednym kluczem
GWARANCJA: 24 miesiące
W ZESTAWIE: 3 klucze, karta bezpieczeństwa, śruba mocująca

WAŻNE - wymiar wkładki
Przed zakupem prosimy upewnić się jaki wymiar (podział) wkładki jest odpowiedni. Prezentowana wkładka dostępna jest w wielu wariantach wymiarowych. Dobór odpowiedniego wymiaru jest gwarancją bezpieczeństwa i prawidłowego działania produktu.

Wymiar zależy od wielu czynników m.in. od rodzaju/modelu drzwi, zastosowanych w nich zamków, istniejących lub planowanych okuć, od techniki obsadzenia zamka itp.

Jeżeli nie są Państwo pewni wymiaru, przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu konsultacji.

Akura 44typy wkładek i cylindrów

 • wkładki dwustronne
 • wkładki z gałką
 • półwkładki (wkładki połówkowe)
 • cylindry okrągłe do zamków wierzchnich
 • skandynawskie wkładki owalne
 • kłódki

Budowa modułowa - Jest najwyższą formą zabezpieczenia, jaką charakteryzują się wkładki patentowe. EVVA Akura 44 dzięki budowie modułowej może oprzeć się najpopularniejszej metodzie włamania, jaką jest ZŁAMANIE lub WYRWANIE. Najsłabszym punktem większości wkładek dostępnych na rynku, których konstrukcja opiera się na jednolitym bloku (budowa monolityczna), jest miejsce przewężenia w środkowej części bezpośrednio pod zabierakiem. Przewężenie jest ponadto osłabione otworem na śrubę mocującą, która powoduje dodatkowe naprężenie. Do złamania wkładki wystarczy uderzenie lub chwyt narzędziem zaciskowym - trwa to parę sekund, zamek zostaje otwarty. Wkładki EVVA Akura 44 oparte są na bardzo wytrzymałym łączniku ze stali hartowanej zabezpieczającym w dużym stopniu przed opisanymi metodami włamań.

Niepodważalnym atutem budowy modułowej jest możliwość zmiany wymiaru wkładki. W przypadku wymiany drzwi lub lokalizacji, wymiany okuć, itp. można dostosować długość istniejącej wkładki do nowych warunków, nie ma potrzeby wymiany wkładki na nową.

 

                                                    wkladki-evva-akura-przekroj

 

Wymiary wkładek - Budowa modułowa daje możliwość dowolnego konfigurowania wymiarów wkładki w granicach uwarunkowanych przez jej konstrukcję. Zasadą jest gradacja (stopniowanie) co 5 mm. Bazą jest wymiar 30 mm (wkładka 30/30), który można przedłużać co 5 mm w każdą stronę np. 35, 40, 45, 50 itd. Przykładowy wymiar wkładki przedłużonej o 5 mm z jednej i 15 mm z drugiej strony to 35/45 mm. W systemie Akura 44 możliwy jest wymiar 27 mm (opcja).

Klucze - Symetryczne (obustronne), wykonane z wytrzymałego i odpornego na ścieranie stopu "nowego srebra" (mosiądz wysokoniklowy). Chronione organizacyjnie i prawnie. Ściśle ewidencjonowane, dorabiane w jednym miejscu w Polsce (tylko za pośrednictwem autoryzowanych partnerów EVVA). Klucz mogą dorobić tylko klienci posiadający odpowiedni dokument uprawniający (karta bezpieczeństwa). Przy zakupie produkty EVVA Akura 44 standardowo wyposażone są w 3 klucze i kartę bezpieczeństwa.

                                                                 wkladki-evva-akura-klucz1


Koszt domówienia klucza dodatkowego w późniejszym terminie, jest wyższy od ceny klucza zamawianego bezpośrednio przy zakupie wkładki.

Rodzaje zabieraków - Rodzaj zabieraka uzależniony jest od typu zamka, w którym będzie zamontowana wkładka. Wkładki mogą być wyposażone w zabierak tradycyjny (palcowy) lub zabierak zębatkowy (10 zębów).

Bezpieczne sprzęgło - Opcjonalnie wkładkę można uzbroić w tzw. bezpieczne sprzęgło pozwalające na otwarcie zamka przy włożonym kluczu z drugiej strony (bezpieczne sprzęgło dostępne po rozwinięciu opcji z pokrętłem).
WAŻNE: Brak możliwości zastosowania bezpiecznego sprzęgła we wkładkach o wymiarach 27/27, 27/30, 30/30

Wykończenie - W standardzie: nikiel satyna (N), mosiądz (M). Na zamówienie indywidualne: chrom polerowany (CR), stary mosiądz (OG), czarny (NE)


Akura 44
 - zalety

 • Najwyższy poziom zabezpieczenia technicznego przed nieautoryzowanym dorabianiem kluczy
 • Klucze dorabiane w jednym miejscu w Polsce (tylko za pośrednictwem autoryzowanych partnerów EVVA)
 • Tworzenie systemów kontroli dostępu Master Key
 • Klucz symetryczny (obustronny), otwierający wkładkę niezależnie którą stroną wprowadzi się go do zamka
 • Konstrukcja modułowa oparta na wzmocnionym łączniku, dająca możliwość zmiany wymiaru wkładki
 • Możliwość łączenia wszystkich rodzajów wkładek, cylindrów, kłódek itp. w system jednego klucza Akura 44
 • Każdy produkt Akura 44 jest niepowtażalny
 • Najwyższy poziom zabezpieczeń technicznych (ochrona przed kopiowaniem), organizacyjnych (karta bezpieczeństwa) i prawnych (patenty)
 • Ochrona patentowa do 2037 roku

wkladki-evva-akura-klucz-1


Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy M-LOCK Zabezpieczenia. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie M-LOCK Zabezpieczenia. Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym www.m-lock.pl materiałów, w szczególności kart produktów bądź ich elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. oraz umieszczania w/w materiałów lub ich części w jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy M-LOCK Zabezpieczenia, pod groźbą sankcji prawnych. Więcej szczegółów - patrz Prawa autorskie