KESO 10RS Omega RIM/N, cylinder zamka nawierzchniowego

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: K1-OM-RIM-N
 • Producent: KESO
 • Dostępność: Mała ilość Mała ilość
  Czas realizacji: wysyłka w ciągu 48 godzin (dni robocze)
 • szt.
 • Cena netto: 226,30 zł / szt. 278,35 zł / szt.

KESO 10RS Omega - Jest kontynuacją sprawdzonych systemów firmy KESO takich jak K10/K10RS. Wkładki i cylindry wykonane są w technice, która do otwarcia zamka wymaga współpracy sztyftów OMEGA znajdujących się w rotorze wkładki z interaktywnymi elementami w samym kluczu.

Charakterystyka produktu

PRODUCENT: KESO (Szwajcaria)
SYSTEM: 10RS Omega
RODZAJ: cylinder zamka nawierzchniowego
KOLOR: nikiel
ROZSTAW ŚRUB: 21 mm
ŚREDNICA: 29 mm
ODPORNOŚĆ: bumping, kopiowanie, rozwiercanie, wyrywanie, wytrych
MASTER KEY: TAK
UJEDNOLICENIE: możliwość otwierania wielu zamków jednym kluczem
GWARANCJA: 24 miesiące
W ZESTAWIE: 3 klucze, karta bezpieczeństwa, okrągła rozetka zewnętrzna, śruby mocujące, wewnętrzny element mocujący

10RS Omega - typy wkładek i cylindrów

 • wkładki dwustronne
 • wkładki z gałką
 • półwkładki (wkładki połówkowe)
 • cylindry okrągłe do zamków nawierzchniowych
 • kłódki

Klucze - Chronione organizacyjnie i prawnie. Ewidencjonowane i dorabiane w jednym miejscu w Polsce (tylko za pośrednictwem autoryzowanych partnerów KESO). Wykonane są ze stopu "nowego srebra" (mosiądz wysokoniklowy). Klucz mogą dorobić tylko klienci posiadający odpowiedni dokument uprawniający (karta bezpieczeństwa). Przy zakupie produkty KESO standardowo wyposażone są w 3 klucze i kartę bezpieczeństwa (opcjonalnie dostępne z większą ilością kluczy).

Koszt domówienia klucza dodatkowego w późniejszym terminie, jest wyższy od ceny klucza zamawianego bezpośrednio przy zakupie cylindra.

Wykończenie - W standardzie: nikiel satyna (N). Na zamówienie indywidualne: złoto 24K (GL), stary mosiądz (OG), termin realizacji zamówień indywidualnych do 4 tygodni.

KESO 10RS Omega - zalety

 • Pełna ochrona przed nieautoryzowanym dorabianiem kluczy
 • Klucze dorabiane w jednym miejscu w Polsce (tylko za pośrednictwem autoryzowanych partnerów KESO)
 • Tworzenie systemów kontroli dostępu Master Key
 • Klucz symetryczny (obustronny), otwierający zamek niezależnie którą stroną wprowadzi się go do cylindra
 • Możliwość łączenia wszystkich rodzajów wkładek, cylindrów, kłódek itp. w system jednego klucza 10RS Omega
 • Każdy produkt KESO 10RS Omega jest niepowtarzalny.

Zabezpieczenia - Specjalnie zaprojektowany, wytoczony z monolitu rdzeń wkładu cylindrycznego z unikalnym rozwiązaniem w postaci kołnierza wewnętrznego, zabezpiecza rotor przed wyrwaniem tzw. metodą korkociągu.

Trzyrzędowy ułożony w dwóch płaszczyznach układ zapadek w połączeniu z systemem OMEGA i opatentowanym stopniowaniem głębokości otworów w kluczu, daje ochronę przed otwarciem techniką precyzyjną - wytrychowanie, oraz metodami wibracyjnymi m. in. bumpingiem. 

Oba grzbiety roboczej części klucza posiadają zapadki, które są niezbędne do pełnego odblokowania rdzenia wkładki, jednocześnie zabezpieczając przed nieautoryzowanym skopiowaniem klucza.

Dodatkowe informacje techniczne: Poziom uprawnień klucza jest sprawdzany w trzech rzędach i dwóch płaszczyznach przez w sumie 15 sprężynujących kołków blokujących i dodatkowo przez interaktywny system OMEGA. Podczas obrotu klucza we wkładce interaktywna zapadka Omega wsuwa się naprzemiennie do odpowiedniego gniazda w kluczu. Klucz wykonuje pracę podczas wprowadzenia go do cylindra ustawiając zapadkę OMEGA i zwalniając ją podczas obrotu.

Marka KESO należy do grupy najbardziej liczących się producentów zabezpieczeń ASSA-ABLOY

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy M-LOCK Zabezpieczenia. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie M-LOCK Zabezpieczenia. Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym www.m-lock.pl materiałów, w szczególności kart produktów bądź ich elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. oraz umieszczania w/w materiałów lub ich części w jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy M-LOCK Zabezpieczenia, pod groźbą sankcji prawnych. Więcej szczegółów - patrz Prawa autorskie