KESO SPRAY, profesjonalny preparat do konserwacji zamków i cylindrów (56 ml)

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: K-SPRAY56
 • Producent: KESO
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
 • Czas realizacji: wysyłka w ciągu 48 godzin (dni robocze)
 • szt.
 • Cena netto: 64,23 zł / szt. 79,00 zł / szt.

KESO SPRAY - zalety
- ponad 20% mniejsze mechaniczne zużycie cylindrów, wkładek
- zalecany do cylindrów mechanicznych i mechatronicznych KESO
- może być stosowany w temperaturze do - 25°C
- zatrzymuje i eliminuje korozję
- nie rozmazuje się, nie jest tłusty, nie klei się
- usuwa wodę
- może być stosowany jako smar w innych ogólnych zastosowaniach
- oryginalna szwajcarska receptura

SPRAY do zamków, wkładek, kłódek

PRODUCENT: KESO (Szwajcaria)
POJEMNOŚĆ: 56 ml

KESO Spray w nowej formule zaprojektowanej specjalnie przez KESO, przyczynia się do ponad 20% zmniejszenia mechanicznego zużycia cylindrów. Preparat do konserwacji zamków, wkładek i cylindrów KESO czyści, smaruje, penetruje, a także usuwa wodę i zabezpiecza cały mechanizm przed korozją. Dzięki specjalnej recepturze wkładki i cylindry będą działały płynnie nawet w niskich temperaturach rzędu -25°C. Płyn zaleca się do stosowania we wkładkach i cylindrach mechanicznych i mechatronicznych oraz w kłódkach KESO.

W komplecie z preparatem do konserwacji zamków wkładek i cylindrów KESO znajduje się mała dysza wykonana z tworzywa sztucznego, dzięki niej można precyzyjnie zaaplikować właściwą ilość sprayu tam, gdzie jest to potrzebne. W pojemniku znajduje się 56 ml preparatu, wystarczająco na długi czas użytkowania. Zaleca się smarowanie przynajmniej raz w roku w ramach konserwacji zapobiegawczej.

Do pielęgnacji cylindrów KESO można stosować wyłącznie SPRAY KESO. Inne produkty do pielęgnacji mogą uszkodzić cylindry. W takim przypadku roszczenia gwarancyjne wygasają.

Ostrzeżenie: Nie używać Spray-u KESO do następujących produktów:
- KESO Change Code
- KESO Vario

Marka KESO należy do grupy najbardziej liczących się producentów zabezpieczeń ASSA-ABLOY


Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy M-LOCK Zabezpieczenia. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie M-LOCK Zabezpieczenia. Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym www.m-lock.pl materiałów, w szczególności kart produktów bądź ich elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. oraz umieszczania w/w materiałów lub ich części w jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy M-LOCK Zabezpieczenia, pod groźbą sankcji prawnych. Więcej szczegółów - patrz Prawa autorskie