MOTTURA Champions PRO 31/41NN (72 mm), wkładka patentowa

 • Obserwuj produkt:
 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: MOT-CP3141NN
 • Producent: MOTTURA
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 344,40 zł brutto
 • Czas realizacji: odbiór lub wysyłka do 48 godzin (dni robocze)
 • szt.
 • Cena netto: 420,00 zł / szt. 516,60 zł / szt.

WAŻNE - wymiar wkładki
Prezentowana wkładka posiada jeden z WIELU wymiarów dostępnych w sprzedaży. Dobór odpowiedniego wymiaru jest gwarancją bezpieczeństwa i prawidłowego działania produktu.

Wymiar zależy od wielu czynników m.in. od rodzaju/modelu drzwi, zastosowanych w nich zamków, istniejących lub planowanych okuć, od techniki obsadzenia zamka itp.

Jeżeli nie są Państwo pewni wymiaru, przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Charakterystyka produktu

PRODUCENT: MOTTURA (Włochy)
SYSTEM: Champions PRO
WYMIAR WKŁADKI: 31/41
KOLOR: nikiel
RODZAJ ZABIERAKA: palcowy
ODPORNOŚĆ: bumping, kopiowanie, łamanie, rozwiercanie, wyrywanie, wytrych
MASTER KEY: TAK
UJEDNOLICENIE: możliwość otwierania wielu zamków jednym kluczem
GWARANCJA: 24 miesiące
W ZESTAWIE: 3 klucze, karta bezpieczeństwa, kolorowe znaczniki, śruba mocująca

Champions PRO - Opatentowane przez firmę MOTTURA mechaniczne innowacje technologiczne ChampionsPRO, pozwalają na uzyskanie ponad 63 milionów kombinacji. Zastrzeżony profil klucza MM, podwójny mechaniczny system szyfrowania z pinami w systemie "MATEMATICA" oraz obudowa wkładki z kontrolowaną strefą złamania, gwarantują bezpieczeństwo na maksymalnym poziomie.

Champions PRO - typy wkładek i akcesoriów

 • wkładki dwustronne
 • wkładki z gałką
 • półwkładki (wkładki połówkowe)
 • kłódki

Wymiary wkładek - Minimalnym wymiarem jest wymiar 31 mm (wkładka 31/31), który można przedłużać co 5 mm w każdą stronę np. 36, 41, 46, 51 itd. Przykładowy wymiar wkładki przedłużonej o 5 mm z jednej i 15 mm z drugiej strony to 36/46 mm.

Klucze - Jedyne w swoim rodzaju klucze symetryczne z opatentowanym profilem MM i systemem "MATEMATICA", zapewniają maksymalną ochronę przed nieautoryzowanym dorobieniem. Chronione technicznie, organizacyjnie i prawnie. Ewidencjonowane i dorabiane wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanych partnerów MOTTURA. Klucz mogą dorobić tylko klienci posiadający odpowiedni dokument uprawniający (karta bezpieczeństwa).

Część robocza klucza wykonana jest z odpornego na ścieranie stopu "nowego srebra" (mosiądz wysokoniklowy). Przy zakupie produkty ChampionsPRO standardowo wyposażone są w kartę bezpieczeństwa oraz 3 klucze z uchwytem w kolorze niebieskim, z możliwością oznaczania kolorami (kolorowe znaczniki znajdują się w zestawie). Na zamówienie indywidualne możemy dorobić dowolną ilość kluczy.

Koszt domówienia klucza dodatkowego w późniejszym terminie, jest wyższy od ceny klucza zamawianego bezpośrednio przy zakupie wkładki.

Rodzaje zabieraków - Rodzaj zabieraka uzależniony jest od typu zamka, w którym będzie zamontowana wkładka. Wkładki mogą być wyposażone w zabierak tradycyjny (palcowy) lub zabierak zębatkowy (10 zębów).

Bezpieczne sprzęgło - Opcjonalnie wkładkę można uzbroić w tzw. bezpieczne sprzęgło pozwalające na otwarcie zamka przy włożonym kluczu z drugiej strony.

Wykończenie - W standardzie: nikiel satyna (N). Na zamówienie indywidualne: mosiądz matowy (M)

Champions PRO - zalety

 • Pełna kontrola przed nieautoryzowanym dorabianiem kluczy
 • Klucze dorabiane wyłącznie za pośrednictwem autoryzowanych partnerów MOTTURA
 • Klucz symetryczny (obustronny), otwierający wkładkę niezależnie którą stroną wprowadzi się go do zamka
 • Tworzenie rozbudowanych systemów jednego klucza K.A. (Keyed Alike) oraz kontroli dostępu Master Key
 • Techniczne, organizacyjne i prawne zabezpieczenie klucza (dzięki ochronie przed kopiowaniem, karcie bezpieczeństwa i patentom)
 • Każdy produkt ChampionsPRO jest niepowtarzalny

Zabezpieczenia - Podwójny mechaniczny system szyfrowania z wyprofilowanymi pinami wzorowanymi na symbolach matematycznych "MATEMATICA", dają możliwość ponad 63 milionów kombinacji klucza. Każda kombinacja klucza jest unikatem. Możliwości zastosowania systemu i liczba wariantów są praktycznie nieograniczone.

Opatentowany profil kluczowy MM, system "MATEMATICA" oraz do 16 pinów sprawdzających ustawionych dwupłaszczyznowo, zabezpiecza przed otwarciem innym narzędziem niż oryginalny klucz. Profilowane elementy sterujące w osi rotora bronią cylinder przed próbami otwarcia metodami typu picking (wytrychowanie), bumping (uderzanie), tracing (kopiowanie).

Przed próbami złamania lub wyrwania chroni kontrolowana strefa pęknięcia znajdująca się w czołowej części wkładki z obu jej stron. Próby złamania lub wyrwania blokują cylinder w sposób nieodwracalny, uniemożliwiając jego otwarcie. Znajdujące się w obudowie kołki ze specjalnego stopu stali (srebrzanki), zapewniają optymalną ochronę przed próbami nawiercenia lub rozwiercenia.


Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy M-LOCK Zabezpieczenia. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie M-LOCK Zabezpieczenia. Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym www.m-lock.pl materiałów, w szczególności kart produktów bądź ich elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. oraz umieszczania w/w materiałów lub ich części w jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy M-LOCK Zabezpieczenia, pod groźbą sankcji prawnych. Więcej szczegółów - patrz Prawa autorskie