MOTTURA L190-K1, kłódka hartowana (KESO 10RS Omega)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: MOT-L190-K1
 • Producent: MOTTURA/KESO
 • Dostępność: Mała ilość Mała ilość
  Czas realizacji: wysyłka 3 do 4 dni roboczych
 • szt.
 • Cena netto: 556,48 zł / szt. 684,47 zł / szt.

MOTTURA L190-K1 - kłódka pancerna z wkładem wymiennym Keso 10rs Omega. Mechanizm kłódki zamknięty jest w pancernej obudowie, trzpień wykonany z niezwykle wytrzymałej stali hartowanej.

KESO 10RS Omega - Jest kontynuacją sprawdzonych systemów firmy KESO takich jak K10/K10RS. Wkładki i cylindry wykonane są w technice, która do otwarcia zamka wymaga współpracy sztyftów OMEGA znajdujących się w rotorze wkładki z ruchomymi elementami w samym kluczu.

Charakterystyka produktu

PRODUCENT: KESO (Szwajcaria), MOTTURA (Włochy)
RODZAJ KŁÓDKI: trzpieniowa
SYSTEM: KESO 10RS Omega
OBUDOWA: 82x98x36 mm (wys. szer. gr.)
TRZPIEŃ: średnica 12 mm, stal hartowana
PRZEŚWIT: 17.5x36 (wys. szer.)
KOLOR: chrom
MASTER KEY: TAK
UJEDNOLICENIE: TAK (otwieranie wielu zamków jednym kluczem)
W ZESTAWIE: 3 klucze, karta bezpieczeństwa

KESO 10RS Omega - typy zamknięć:
Kłódki można łączyć w systemy jednego klucza lub Master Key z innego rodzaju zamknięciami systemu KESO 10RS Omega.

 • wkładki dwustronne
 • wkładki z gałką
 • półwkładki (wkładki połówkowe)
 • cylindry okrągłe do zamków nawierzchniowych
 • kłódki

Klucze - Chronione organizacyjnie i prawnie. Ewidencjonowane i dorabiane w jednym miejscu w Polsce (tylko za pośrednictwem autoryzowanych partnerów KESO). Wykonane są ze stopu "nowego srebra" (mosiądz wysokoniklowy). Klucz mogą dorobić tylko klienci posiadający odpowiedni dokument uprawniający (karta bezpieczeństwa). Przy zakupie produkty KESO standardowo wyposażone są w 3 klucze i kartę bezpieczeństwa (opcjonalnie dostępne z większą ilością kluczy).

Koszt domówienia klucza dodatkowego w późniejszym terminie, jest wyższy od ceny klucza zamawianego bezpośrednio przy zakupie kłódki.

Zalety

 • czoło wkładki chronione obrotową płytką pancerną
 • klucze dorabiane TYLKO na podstawie karty bezpieczeństwa
 • tworzenie systemów kontroli dostępu Master Key
 • klucz symetryczny (obustronny), otwierający wkładkę niezależnie którą stroną wprowadzi się go do kłódki
 • możliwość łączenia wszystkich rodzajów wkładek, cylindrów, kłódek itp. w system jednego klucza KESO 10RS Omega

Zabezpieczenia - Specjalnie zaprojektowany, wytoczony z monolitu rdzeń wkładu cylindrycznego z unikalnym rozwiązaniem w postaci kołnierza wewnętrznego, zabezpiecza rotor przed wyrwaniem tzw. metodą korkociągu. Hartowany łącznik i kołki zastawkowe wykonane ze stali wzmocnionej zabezpieczają przed złamaniem, wyrwaniem i rozwierceniem.

Trzyrzędowy ułożony w dwóch płaszczyznach układ zapadek w połączeniu z systemem OMEGA i opatentowanym stopniowaniem głębokości otworów w kluczu, daje ochronę przed otwarciem techniką precyzyjną - wytrychowanie, oraz metodami wibracyjnymi m. in. bumpingiem. 

Oba grzbiety roboczej części klucza posiadają zapadki, które są niezbędne do pełnego odblokowania rdzenia wkładki, jednocześnie zabezpieczając przed nieautoryzowanym skopiowaniem klucza.

Dodatkowe informacje techniczne: Poziom uprawnień klucza jest sprawdzany w trzech rzędach i dwóch płaszczyznach przez w sumie 15 sprężynujących kołków blokujących i dodatkowo przez interaktywny system OMEGA. Podczas obrotu klucza we wkładce interaktywna zapadka Omega wsuwa się naprzemiennie do odpowiedniego gniazda w kluczu. Klucz wykonuje pracę podczas wprowadzenia go do wkładki ustawiając zapadkę OMEGA i zwalniając ją podczas obrotu.

Marka KESO należy do grupy najbardziej liczących się producentów zabezpieczeń ASSA-ABLOY

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy M-LOCK Zabezpieczenia. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie M-LOCK Zabezpieczenia. Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym www.m-lock.pl materiałów, w szczególności kart produktów bądź ich elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. oraz umieszczania w/w materiałów lub ich części w jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy M-LOCK Zabezpieczenia, pod groźbą sankcji prawnych. Więcej szczegółów - patrz Prawa autorskie