MUL-T-LOCK 265NL, zamek do drzwi KEY-LOCK, MULTI-DOOR

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: MTL-265NL
  • Producent: MUL-T-LOCK
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: wysyłka w ciągu 48 godzin (dni robocze)
  • szt.
  • Cena netto: 324,30 zł / szt. 398,89 zł / szt.

Zamek MUL-T-LOCK 265NL stosowany jest do drzwi Multi-Door i Key-Lock, do modeli drzwi RON, KLD-3.
Dedykowany jest do drzwi KEY-LOCK model RON i MULTI-DOOR model KLD-3*

*o ile nie zastosowano w nich zamka model 603N

Jeżeli nie są Państwo pewni możliwości zastosowania opisanego zamka, przed zakupem prosimy o kontakt z naszą firmą w celu konsultacji.

Charakterystyka produktu

PRODUCENT: MUL-T-LOCK (Izrael)
FUNKCJA: zamek centralny
RODZAJ ZAMKA: wielopunktowy
RODZAJ KLUCZA: zależnie od doboru wkładki (dostępna osobno)
STRONNOŚĆ: uniwersalny
LISTWA CZOŁOWA: 22x378x3 mm, stal chromowana
DORMAS: 65 mm
ROZSTAW: 90 mm (klamka-klucz)
GWARANCJA: 24 miesiące

MUL-T-LOCK 265NL - opis ogólny

Zamki serii 265 są zamkami jednokluczowymi, obsługiwane wkładką profilową z zabierakiem zębatkowym. Dostępna jest wersja z krótką listwą czołową: model MTL-265NS

Rygle posiadają zwiększoną odporność na nacisk, próby wyłamania i wyważania. Modele serii 265 wyposażone są w rygle palcowe (boczne), a także wyprowadzenia na rygle pracujące w płaszczyźnie pionowej (góra/dół) oraz od strony zawiasów. Ryglowanie pionowe usztywnia skrzydło drzwiowe chroniąc przed wyważeniem. Pręty rozporowe nie są dołączone do zamka.

Klucze - w zamkach serii 265 rodzaj klucza zależy od dobranej wkładki profilowej, przy zastosowaniu wkładek z pokrętłem obsługa od strony wewnętrznej odbywa się bezkluczowo.

Stronność zamka - zamki serii 265 można stosować do drzwi lewych i prawych bez podawania stronności, są to produkty uniwersalne. W modelach z funkcją klamki rygiel klamki (falka) jest przekładany.

Dormas (ang. backset) - odległość mierzona od czoła zamka do osi otworu kluczowego.
Model 265N posiada dormas 65 mm.

Firma MUL-T-LOCK należy do grupy najbardziej liczących się producentów zabezpieczeń ASSA-ABLOY

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy M-LOCK Zabezpieczenia. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie M-LOCK Zabezpieczenia. Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym www.m-lock.pl materiałów, w szczególności kart produktów bądź ich elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. oraz umieszczania w/w materiałów lub ich części w jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy M-LOCK Zabezpieczenia, pod groźbą sankcji prawnych. Więcej szczegółów - patrz Prawa autorskie