MUL-T-LOCK Interactive 31/40ZN (71 mm), wkładka patentowa

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: MTL-IN3140ZN
 • Producent: MUL-T-LOCK
 • Dostępność: Brak Brak
 • szt.
 • Cena netto: 419,00 zł / szt. 515,37 zł / szt.

WAŻNE - koniec serii
Aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz jak najwyższą jakość, linia produktów Interactive zostaje zastąpiona najnowszym profilem w technologii Interactive+ MODULAR - ta sama cena przy wyższym poziomie zabezpieczenia.

Zapoznaj się z najnowszą serią produktów Interactive+ MODULAR kliknij

Wsparcie techniczne dla produktów Interactive oraz obsługa klienta zostają na dotychczasowym poziomie. Zapewniamy możliwość domawiania do istniejących kodów kluczy, wkładek, cylindrów, rozbudowę i serwis istniejących systemów jednego klucza i Master Key.

Charakterystyka produktu

PRODUCENT: MUL-T-LOCK (Izrael)
SYSTEM: Interactive
WYMIAR WKŁADKI: 31/40
KOLOR: nikiel satyna
RODZAJ ZABIERAKA: zębatka
ODPORNOŚĆ: bumping, łamanie, rozwiercanie, wytrych
MASTER KEY: TAK
UJEDNOLICENIE: możliwość otwierania wielu zamków jednym kluczem
GWARANCJA: 24 miesiące
W ZESTAWIE: 5 kluczy, karta bezpieczeństwa, kolorowe znaczniki, śruba mocująca

MUL-T-LOCK Interactive - Opatentowany przez Mul-T-Lock system INTERACTIVE, to rozbudowany system klasyczny wzbogacony o dodatkowe zabezpieczenie - bezsprężynowe elementy mechaniczne znajdujące się na obydwu płaszczyznach roboczych klucza.

INTERACTIVE - typy wkładek i cylindrów:

 • wkładki dwustronne
 • wkładki z gałką
 • półwkładki (wkładki połówkowe)
 • cylindry okrągłe do zamków wierzchnich
 • kłódki

Wymiary wkładek - Podstawowym (minimalnym) wymiarem systemu INTERACTIVE jest wymiar 31 mm (wkładka 31/31). Zasadą jest gradacja (stopniowanie) co 5 mm. W przypadku wkładek Interactive pierwszy skok wymiarowy to 4 mm, każdy kolejny 5 mm. Począwszy od najkrótszego wymiaru 31 mm kolejne to: 35, 40, 45, 50, 55 itd. Mul-T-Lock oferuje także modele o nietypowych wymiarach nie mających odpowiedników u innych producentów. Najczęściej spotykane to 33/43, 33/48 mm wykorzystywane głównie w drzwiach firmy Witex SuperLock, Key Lock, Multi Door.

Klucze - Symetryczne (obustronne), z wygodnym w użyciu uchwytem z tworzywa sztucznego. Część robocza klucza wykonana jest z odpornego na ścieranie stopu mosiądzu wysokoniklowego.
Dorabianie odbywa się za pośrednictwem autoryzowanych partnerów Mul-T-Lock. Klucz może dorobić osoba posiadająca odpowiedni dokument (karta bezpieczeństwa).

Produkty Mul-T-Lock INTERACTIVE standardowo wyposażone są w kartę bezpieczeństwa oraz 5 kluczy w kolorze turkusowym z możliwością oznaczania kolorami (kolorowe znaczniki znajdują się w zestawie). Na zamówienie indywidualne możemy dorobić dowolną ilość kluczy.

Rodzaje zabieraków - Rodzaj zabieraka uzależniony jest od typu zamka, w którym będzie zamontowana wkładka. Wkładki mogą być wyposażone w zabierak tradycyjny (palcowy) lub zabierak zębatkowy (10 zębów).

Bezpieczne sprzęgło - Opcjonalnie wkładkę można uzbroić w tzw. bezpieczne sprzęgło pozwalające na otwarcie zamka przy włożonym kluczu z drugiej strony.

Wykończenie - W standardzie: nikiel satyna (N), opcjonalnie mosiądz (M)

MUL-T-LOCK Interactive - zalety

 • Klucze dorabiane na podstawie karty bezpieczeństwa
 • Wirtualne piny ustalające dodatkowo uprawnienie klucza
 • Tworzenie systemów kontroli dostępu Master Key
 • Klucz symetryczny (obustronny), otwierający wkładkę niezależnie którą stroną wprowadzi się go do zamka
 • Szeroka gama rozmiarowa
 • Możliwość łączenia wszystkich rodzajów wkładek, cylindrów, kłódek itp. w system jednego klucza INTERACTIVE

Zabezpieczenia - Klucz na obydwu płaszczyznach roboczych posiada ruchome elementy niezbędne do pełnego odblokowania rdzenia. Aktywują się w momencie włożenia klucza do cylindra. Identyfikacja uprawnionego klucza następuje także poprzez system pinów-zapadek teleskopowych połączonych z klasycznym systemem zastawek ze sprężyną.

W systemie wkładek INTERACTIVE, tak jak w modelu Classic rotor posiada unikalną, opatentowaną strukturę. Dzięki niej górne i dolne piny rotora i korpusu spotykają się i formują w prawie idealny kulisty kształt, tworząc trójwymiarową linię podziału. Produkty serii Interactive cechuje połączenie klasycznych systemów identyfikacji klucza z elementami ruchomymi w samym kluczu, co wyklucza otwarcie za pomocą tradycyjnych wytrychów, a także za pomocą tzw. bumpingu.

Próby złamania lub wyrwania wkładki utrudnia hartowana listwa znajdująca się w środkowej części obudowy w miejscu jej przewężenia. Przed próbami nawiercenia i rozwiercenia chronią stalowe wzmocnienia umiejscowione w czołowej części wkładki.

 

Firma Mul-T-Lock należy do grupy najbardziej liczących się producentów zabezpieczeń ASSA-ABLOY

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy M-LOCK Zabezpieczenia. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie M-LOCK Zabezpieczenia. Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym www.m-lock.pl materiałów, w szczególności kart produktów bądź ich elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. oraz umieszczania w/w materiałów lub ich części w jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy M-LOCK Zabezpieczenia, pod groźbą sankcji prawnych. Więcej szczegółów - patrz Prawa autorskie