MUL-T-LOCK Interactive+ Modular 31/31NN (62 mm), wkładka patentowa

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: MTL-INPM3131NN
 • Producent: MUL-T-LOCK
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: odbiór lub wysyłka do 48 godzin (dni robocze)
 • szt.
 • Cena netto: 420,00 zł / szt. 516,60 zł / szt.

WAŻNE - wymiar wkładki
Prezentowana wkładka posiada jeden z WIELU wymiarów dostępnych w sprzedaży. Dobór odpowiedniego wymiaru jest gwarancją bezpieczeństwa i prawidłowego działania produktu.

Wymiar zależy od wielu czynników m.in. od rodzaju/modelu drzwi, zastosowanych w nich zamków, istniejących lub planowanych okuć, od techniki obsadzenia zamka itp.

Jeżeli nie są Państwo pewni wymiaru, przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

WYBÓR OPCJI Z POKRĘTŁEM:
Jeżeli wybiorą Państwo opcję z pokrętłem, model pokrętła G1, G2 lub G3 należy wpisać przy składaniu zamówienia w oknie "Uwagi do zamówienia".
W przypadku braku informacji o wyborze, przygotowana zostanie wkładka z pokrętłem G1.

Charakterystyka produktu

PRODUCENT: MUL-T-LOCK (Izrael)
SYSTEM: Interactive+ MODULAR
WYMIAR WKŁADKI: 31/31
KOLOR: nikiel satyna
RODZAJ ZABIERAKA: palcowy
ODPORNOŚĆ: bumping, łamanie, rozwiercanie, wyrywanie, wytrych
MASTER KEY: TAK
UJEDNOLICENIE: możliwość otwierania wielu zamków jednym kluczem
GWARANCJA: 24 miesiące
W ZESTAWIE: 3 klucze, karta bezpieczeństwa, kolorowe znaczniki, śruba mocująca

Interactive+ MODULAR Nowoczesny designerski uchwyt klucza i zmodyfikowany układ pinów interaktywnych, to wyróżnik nowej linii Interactive. Opatentowany przez Mul-T-Lock system INTERACTIVE to rozbudowany system klasyczny wzbogacony o dodatkowe zabezpieczenie - bezsprężynowe wirtualne piny. Wersja MODULAR charakteryzuje się podwyższoną ochroną przed destrukcyjnymi metodami włamań. Konstrukcja modułowa pozwala na zmianę wymiaru wkładki w zależności od potrzeb.

INTERACTIVE+ typy wkładek i cylindrów:

 • wkładki dwustronne
 • wkładki z gałką
 • półwkładki (wkładki połówkowe)
 • cylindry okrągłe do zamków wierzchnich
 • skandynawskie wkładki owalne
 • kłódki

MODULAR - Jest najwyższą formą zabezpieczenia, jaką charakteryzują się wkładki patentowe. Interactive+ MODULAR dzięki budowie modułowej może oprzeć się najpopularniejszej metodzie włamania, jaką jest ZŁAMANIE lub WYRWANIE. Najsłabszym punktem większości wkładek dostępnych na rynku, których konstrukcja opiera się na jednolitym bloku (budowa monolityczna), jest miejsce przewężenia w środkowej części bezpośrednio pod zabierakiem. Przewężenie jest ponadto osłabione otworem na śrubę mocującą, która powoduje dodatkowe naprężenie. Do złamania wkładki wystarczy uderzenie lub chwyt narzędziem zaciskowym - trwa to parę sekund, zamek zostaje otwarty. Konstrukcja wkładek Interactive+ MODULAR opiera się na mostku ze stali hartowanej chroniącym w dużym stopniu przed opisanymi metodami włamań.

Niepodważalnym atutem budowy modułowej jest także możliwość zmiany wymiaru wkładki praktycznie w każdej chwili. W przypadku zmiany drzwi lub lokalizacji, wymiany okuć, itp. można dostosować długość istniejącej wkładki do nowych warunków, nie ma potrzeby wymiany wkładki na nową.

Wymiary wkładek - Podstawowym (minimalnym) wymiarem systemu INTERACTIVE+ jest wymiar 31 mm (wkładka 31/31). Zasadą jest gradacja (stopniowanie) co 5 mm. W przypadku wkładek Interactive pierwszy skok wymiarowy to 4 mm, każdy kolejny 5 mm. Począwszy od najkrótszego wymiaru 31 mm kolejne to: 35, 40, 45, 50, 55 itd. Mul-T-Lock oferuje także modele o nietypowych wymiarach nie mających odpowiedników u innych producentów. Najczęściej spotykane to 33/43, 33/48 mm wykorzystywane głównie w drzwiach firmy Witex SuperLock, Key Lock, Multi Door.

Klucze - Symetryczne (obustronne), z wygodnym w użyciu uchwytem z tworzywa sztucznego. Część robocza klucza wykonana jest z odpornego na ścieranie stopu mosiądzu wysokoniklowego.
Dorabianie odbywa się za pośrednictwem autoryzowanych partnerów Mul-T-Lock. Klucz może dorobić osoba posiadająca odpowiedni dokument (karta bezpieczeństwa).

Produkty Mul-T-Lock INTERACTIVE+ standardowo wyposażone są w kartę bezpieczeństwa oraz 3 klucze z uchwytem w kolorze granatowym z możliwością oznaczania kolorami (kolorowe znaczniki znajdują się w zestawie). Na zamówienie indywidualne możemy dorobić dowolną ilość kluczy.

Rodzaje zabieraków - Rodzaj zabieraka uzależniony jest od typu zamka, w którym będzie zamontowana wkładka. Wkładki mogą być wyposażone w zabierak tradycyjny (palcowy) lub zabierak zębatkowy (10 zębów).

Bezpieczne sprzęgło - Opcjonalnie wkładkę można uzbroić w tzw. bezpieczne sprzęgło pozwalające na otwarcie zamka przy włożonym kluczu z drugiej strony.

Wykończenie - W standardzie: nikiel satyna (N), opcjonalnie mosiądz (M)

MUL-T-LOCK Interactive+ zalety

 • Klucze dorabiane na podstawie karty bezpieczeństwa
 • Wirtualne piny ustalające dodatkowo uprawnienie klucza
 • Tworzenie systemów kontroli dostępu Master Key
 • Klucz symetryczny (obustronny), otwierający wkładkę niezależnie którą stroną wprowadzi się go do zamka
 • Konstrukcja modułowa oparta na wzmocnionym łączniku, umożliwia zmianę wymiaru wkładki
 • Możliwość łączenia wszystkich rodzajów wkładek, cylindrów, kłódek itp. w system jednego klucza INTERACTIVE+

Zabezpieczenia - Klucz na obydwu płaszczyznach roboczych posiada ruchome elementy niezbędne do pełnego odblokowania rdzenia. Aktywują się w momencie włożenia klucza do cylindra. Identyfikacja uprawnionego klucza następuje także poprzez system pinów-zapadek teleskopowych połączonych z klasycznym systemem zastawek ze sprężyną.

W systemie wkładek INTERACTIVE+, tak jak w modelu Classic rotor posiada unikalną, opatentowaną strukturę. Dzięki niej górne i dolne piny rotora i korpusu spotykają się i formują w prawie idealny kulisty kształt, tworząc trójwymiarową linię podziału. Produkty serii Interactive cechuje połączenie klasycznych systemów identyfikacji klucza z elementami ruchomymi w samym kluczu, co wyklucza otwarcie za pomocą tradycyjnych wytrychów, a także za pomocą tzw. bumpingu.

Próby złamania lub wyrwania wkładki utrudnia hartowana listwa znajdująca się w środkowej części obudowy w miejscu jej przewężenia. Przed próbami nawiercenia i rozwiercenia chronią stalowe wzmocnienia umiejscowione w czołowej części wkładki.

 

Firma MUL-T-LOCK należy do grupy najbardziej liczących się producentów zabezpieczeń ASSA-ABLOY

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy M-LOCK Zabezpieczenia. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie M-LOCK Zabezpieczenia. Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym www.m-lock.pl materiałów, w szczególności kart produktów bądź ich elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. oraz umieszczania w/w materiałów lub ich części w jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy M-LOCK Zabezpieczenia, pod groźbą sankcji prawnych. Więcej szczegółów - patrz Prawa autorskie