MUL-T-LOCK SPRAY, profesjonalny preparat do konserwacji zamków i cylindrów (200 ml)

  • Kod: MTL-SPRAY200
  • Producent: MUL-T-LOCK
  • Dostępność: Jest Jest
    Czas realizacji: wysyłka w ciągu 24 godzin (dni robocze)
  • szt.
  • Cena netto: 60,00 zł / szt. 73,80 zł / szt.

MUL-T-LOCK SPRAY
- zalecany do zamków, cylindrów i kłódek MUL-T-LOCK
- może być stosowany w temperaturze do - 25°C
- zatrzymuje i eliminuje korozję
- usuwa wodę
- może być stosowany jako smar w innych ogólnych zastosowaniach

Charakterystyka produktu

PRODUCENT: MUL-T-LOCK (Izrael)
POJEMNOŚĆ: 200 ml

MUL-T-LOCK Spray - Preparat do konserwacji zamków, wkładek i cylindrów MUL-T-LOCK czyści, smaruje, penetruje, a także usuwa wodę i zabezpiecza cały mechanizm przed korozją. Dzięki specjalnej recepturze zamki i cylindry będą działały płynnie nawet w temperaturach rzędu -25°C. Płyn zaleca się do stosowania w zamkach, wkładkach i cylindrach oraz kłódkach MUL-T-LOCK.

W komplecie z preparatem znajduje się odłączana dysza wykonana z tworzywa sztucznego, dzięki niej można precyzyjnie zaaplikować właściwą ilość sprayu tam, gdzie jest to potrzebne. W pojemniku znajduje się 200 ml preparatu, wystarczająco na długi czas użytkowania. Zaleca się smarowanie przynajmniej raz w roku w ramach konserwacji zapobiegawczej.

Do pielęgnacji produktów mechanicznych MUL-T-LOCK można stosować wyłącznie SPRAY MUL-T-LOCK. Inne produkty do pielęgnacji mogą uszkodzić mechanizmy zamków lub cylindrów. W takim przypadku roszczenia gwarancyjne mogą zostać utracone.

Marka MUL-T-LOCK należy do grupy najbardziej liczących się producentów zabezpieczeń ASSA-ABLOY

Wszelkie prawa zastrzeżone! Wszystkie treści materiały oraz elementy graficzne umieszczone w tym serwisie są własnością firmy M-LOCK Zabezpieczenia. Są chronione prawem autorskim, które przysługuje firmie M-LOCK Zabezpieczenia. Zabrania się m.in. kopiowania, modyfikowania i rozpowszechniania zamieszczonych w sklepie internetowym www.m-lock.pl materiałów, w szczególności kart produktów bądź ich elementów, w tym fotografii, grafik, banerów, znaków, tekstów itp. oraz umieszczania w/w materiałów lub ich części w jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy M-LOCK Zabezpieczenia, pod groźbą sankcji prawnych. Więcej szczegółów - patrz Prawa autorskie